UUED RAVIHOOLDUSED SINU NAHALE!

pHformula hooldused

pHformula on esimene farmatseutiline-kosmeetiline hooldussari, mis rajaneb regeneratiivse meditsiini tehnoloogial. See põhineb uuenduslike kosmeetiliste ja meditsiiniliste retseptide segul.
Erinevalt paljudest teistest toodetest, on pHformula nahauuendussüsteem edukalt esindatud professionaalsel nahahooldusturul üle maailma, võimaldades nahahooldusspetsialistidel ja kosmeetikutel saavutada parimaid tulemusi. Dermatoloogilise nahauuendussüsteemina leevendabki pHformula suurepäraselt selliseid nahaprobleeme nagu vananemine, hüperpigmentatsioon, akne ja krooniline punetus. 


pHformula UUS KLIENT

Hooldus on mõeldud esmasele külastajale, kellega valime hoolduse konsultatsiooni käigus.  
Esmakordsel külastusel saab klient vajaliku ravihoolduse pHformula nimistust +hapniku klaaskupli ravi koos valgusteraapia ja alginaatmaskiga.

Hind 75€  

pHformula HOOLDUSED  

Tugeva happe kõrgel kontsentratsioonil kasutamise asemel kasutab pHformula uut meetodi, kus on mitu hapet madalamas kontsentratsioonis ehk happekokteil, mis ei põhjusta valu ega tugevat nahaärritust.
Hooldustele lisandub vajadusel mehaaniline puhastus ja kõikidel hooldustel imendatakse tugevat vitamiin C kontsentratsiooni. 
L-askorbiinhape aitab tugevdada naha kollageeni- ja elastiini võrgustiku. Hüaluroonhape seob nahas vett.
Retinool ehk A-vitamiin on uuritult üks tõhusamaid tooraineid kosmeetikas, mis aitab neutraliseerida vabu radikaale ning suurendada elastiini ja kollageeni tootmist, mille tulemusena joonekesed ja kortsud tasanduvad ning poorid muutuvad vähem märgatavamaks. Lisaks kiireneb armi paranemine ja taandub põletik.

pHformula ACNE – hooldus probleemsele, rasusele ja akne nahale

pHformula AGE – kortsude vastane hooldus

pHformula CR – punetavale, kuperroossele, põletikulisele nahale

pHformula MELA – pigmendilaigu hooldus

pHformula INSTANT – kuiva või rasuse naha hooldus

Hind 65€

Hapniku Klaaskuppel koos valgusteraapia ja alginaatmaskiga  85€

JÄRELHOOLDUS:

*Peale hooldust 24h vältida sauna, tugevat trenni ning päikest.

*Enne hooldust ära kasuta hormoonkreeme 72h.

MICRONEEDLING armiravi

Nanonõelad ja mikronõelad tekitavad nahka mikrokanalid. Seade töötab võnkuva liikumise põhimõttel. Mõlemad ergutavad rakkude uuenemist ja käivitavad paranemiseprotsessi. Peamine erinevus nende kahe vahel on sügavus, millelt nõelad võivad nahka tungida. Nanonõelad läbivad ainult epidermist, töödeldes naha ülemist kihti 0,15mm. Mikronõelu saab reguleerida erinevale sügavusele, et nõelad saaksid tungid dermisesse.

NB! Mikronõelumise vastnäidistused

Aktiivne akne/herpes, rasedus, imetamine, päikesepõletus. Patsiendid, kes kasutavad või on 6 kuu jooksul kasutanud Accutane ravimit.

Mikro- või nanonõelumine  + Hapniku Klaaskuppel, alginaatmask ja  valgusteraapia

Hind 120€

BB! Nanonõelumine on lubatud ka suvel, raseduse ja imetamise ajal.

JÄRELHOOLDUS:

Nanonõelumise puhul on taastumine kergem ja enamus juhtudel ei ole tunda ebamugavust, kiskumist, ketendamist. Siiski soovitame nahka hoida kuni 72h.
Mikronõelumise puhul on soovitatav mitte kasutada jumestust 24-72h peale hooldust. Näo puhastamiseks kasutage pHformula puhastustooteid. Niisutage hommikuti ja õhtuti, et pakkuda nahale kaitset ja pehmust. Kasutage UV kaitset, vältige otsest päikesevalgust, sauna, basseini, tugevat higistamise trenni.

KLAASKUPLI HAPNIKUHOOLDUS O2toDerm
tuntud ka kui Oxygen Glass Facial või Oxygen Dome Therapy, + massaaž ja valgusteraapia

Hind 95€

Revolutsiooniline süsteem muudab loodusliku õhu kuni 92% puhtaks hapnikuks,eraldades sellest lämmastiku. Seejärel toimetab hapniku läbi kuplikujulise maski hüperbaarilises kambris nahka.  Nahk jääb puhtaks, terveks ja säravaks.

Hapnikukupliga näohooldus on täiustatud nahahooldus, mis suurendab teie naha hapnikuga varustamist läbi kaheetapilise protsessi, mille käigus pumbatakse rafineeritud hapnik kuplisse, mis  seejärel katab teie näo. See protseduur hõlmab 90% hapniku ja 10% anoiinide kasutamist.

*Anioonid on õhust saadavad vitamiinid, sarnased sellega, mida saad sügavas metsas. Nad indutseerivad ja stabiliseerivad vabu radikaale, mis omakorda taastavad uusi rakke, vähendavad baktereid, tasakaalustavad pH taset, parandavad vananemise märke, korrigeerivad ja ravivad kahjustatud rakke.

Hapnik soodustab naha tervist, see tähendab, et nahk muutub  pinguldatuks ja säravaks. Hapnik nahas kiirendab ka haavade paranemist ja on sobilik ja vajalik lisa armi- või akneravis. Hapnik on rakkude taastumiseks hädavajalik – kiirendab kollageeni tootmist ja pehmendab kortse. Samuti kõrvaldab see *ROS-i, mis on naha vananemise peamine allikas. 

*Reaktiivsete hapnikuliikide (ROS) poolt põhjustatud rakusisene ja rakuväline oksüdatiivne stress soodustab naha vananemist.

Hapniku klaaskuppel on ainus turul olev seade, mida saab hõlpsasti kasutada paljudes näoprotseduurides.
Koos meditsiiniliste toodetega parandab see tooni, tekstuuri ja jätab koheselt püsiva ja terve sära.
Klaaskuppel hapnikuga parandab naha üldist välimust, andes nahale  noorusliku välimuse

Scroll to Top